کناف سقف و نمونه کارهای سقف کاذب کنافReviewed by admin on Jun 5Rating: 3.5نمونه کارهای سقف کاذب و سقف کاذب کناف اجرا و ارایه نمونه کارهای سقف کاذب و سقف کاذب کناف 09123932207-22896371

نمونه کارهای سقف کاذب کناف:

کناف سقف : گالری عکس نمونه کارهای سقف کاذب کناف

 

نمونه کارهای سقف کاذب : این تصاویر نمونه کارهایی از سقف کاذب   و سقف کاذب کناف   می باشند که به اشکال مختلف اجرا شده و با ایجاد فضا به منظور نورپردازی ، از هالوژن و نور های نقطه ای به منطور هم تامین نور محیط و هم انعکاس آن بر روی کف سالن استفاده شده است .

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های کناف به دو دسته سقف های کاذب یک پارچه و مشبک تقسیم می شوند .

سقف کاذب یکپارچه کناف و نمونه کارهای سقف کاذب  :

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های یک پارچه کناف   سقف هایی هستند که از زیرسازی فولادی سبک با صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه که بوسیله پیچ بر روی آن نصب می شود . سظح این سقف ها  برای اینکه یکپارچه و بدون درز باشد توسط بتونه و نوار ، درزگیری می شود و آماده رنگ امیزی و نقاشی می گردد . فضای خالی پشت این سقف را می توان با عایقهای مناسب صوتی و حرارتی پر نمود و دسترسی به تاسیسات در سقف های کناف  را بدین ترتیب میسر نمود  .

سقف کاذب مشبک کناف  و نمونه کارهای سقف کاذب :

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های مشبک کناف سقف هایی هستند که متشکل از شبکه سازه های سپری (T شکل ) و تایل های گچی هستند که سپری ها بوسیله آویز به سقف اصلی متصل شده و تایل ها درون شبکه ها جا گرفته .

نمونه کارهای سقف کاذب : شرکت ارمه گستر اراد نماینده و عاملیت رسمی کناف ایران   در اجرا و فروش محصولات کناف ایران می باشد . از سال 1378 شرکت آرمه گستر آراد اقدام به اجرا و ارایه پروژه های مختلف کرده است که در سایت نمونه کارهای سقف کاذب و پروژه های انجام شده ارایه گردیده است و رضایت کارفرمایان و رتبه بالای شرکت در کناف ایران بیانگر رضایت شرکت کناف ایران از استانداردها و پروژه های تحویل داده شده می باشد که تماما بر اساس استانداردهای کناف ایران می باشد و در عین حال  کلیه طرح ها از زیبایی منحصر به فردی برخوردارند که نام کناف ایران را در صنعت ساختمان سازی برجسته تر ساخته است و بیانگر توانایی بالای طراحان و مجریان طرح می باشد .

نمونه کارهای سقف کاذب

نمونه کارهای سقف کاذب

نمونه کارهای سقف کاذب

سقف

#نمونه کارهای سقف کاذب# عاملیت کناف ایران #عکس کناف#کناف تهران# مدل سقف # نمونه کار کناف # نمونه کار کناف ایران # کناف سقف #کناف ایران#سقف کاذب#ارسال پاسخ