کناف سقف و نمونه کارهای سقف کاذب کنافReviewed by admin on Jun 5Rating: 3.5نمونه کارهای سقف کاذب و سقف کاذب کناف اجرا و ارایه نمونه کارهای سقف کاذب و سقف کاذب کناف 09123932207-22896371

نمونه کارهای سقف کاذب کناف:

کناف سقف : گالری عکس نمونه کارهای سقف کاذب کناف

 

نمونه کارهای سقف کاذب : این تصاویر نمونه کارهایی از سقف کاذب   و سقف کاذب کناف   می باشند که به اشکال مختلف اجرا شده و با ایجاد فضا به منظور نورپردازی ، از هالوژن و نور های نقطه ای به منطور هم تامین نور محیط و هم انعکاس آن بر روی کف سالن استفاده شده است .

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های کناف به دو دسته سقف های کاذب یک پارچه و مشبک تقسیم می شوند .

سقف کاذب یکپارچه کناف و نمونه کارهای سقف کاذب  :

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های یک پارچه کناف   سقف هایی هستند که از زیرسازی فولادی سبک با صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه ، که بوسیله پیچ بر روی آن نصب می شود . سظح این سقف ها  برای اینکه یکپارچه و بدون درز باشند توسط بتونه و نوار ، درزگیری می شود و آماده رنگ امیزی و نقاشی می گردد  . فضای خالی پشت این سقف را می توان با عایقهای مناسب صوتی و حرارتی پر نمود و دسترسی به تاسیسات در سقف های کناف  را بدین ترتیب در آینده میسر نمود  .

سقف کاذب مشبک کناف  و نمونه کارهای سقف کاذب :

نمونه کارهای سقف کاذب : سقف های مشبک کناف سقف هایی هستند که متشکل از شبکه سازه های سپری (T شکل ) و تایل های گچی هستند که سپری ها بوسیله آویز به سقف اصلی متصل شده و تایل ها درون شبکه ها جا گرفته .

نمونه کارهای سقف کاذب : شرکت ارمه گستر اراد نماینده و عاملیت رسمی کناف ایران   در اجرا و فروش محصولات کناف ایران می باشد . از سال 1378 شرکت آرمه گستر آراد اقدام به اجرا و ارایه پروژه های مختلف کرده است که در سایت نمونه کارهای سقف کاذب و پروژه های انجام شده ارایه گردیده است و رضایت کارفرمایان و رتبه بالای شرکت در کناف ایران بیانگر رضایت شرکت کناف ایران از استانداردها و پروژه های تحویل داده شده می باشد که تماما بر اساس استانداردهای کناف ایران می باشد و در عین حال کلیه طرح ها از زیبایی منحصر به فردی برخوردارند که نام کناف ایران را در صنعت ساختمان سازی برجسته تر ساخته است و بیانگر توانایی بالای طراحان و مجریان در انجام طرح های متنوع و پیچیده می باشد .

نمونه کارهای سقف کاذب

اجرای کناف

نمونه کارهای سقف کاذب

سقف

#نمونه کارهای سقف کاذب# عاملیت کناف ایران #عکس کناف#کناف تهران# مدل سقف # نمونه کار کناف # نمونه کار کناف ایران # کناف سقف #کناف ایران#سقف کاذب#ارسال پاسخ