معماری داخلی : اجرا و طراحی شده توسط خانه طراحی آراد

logo

 

طراحی
طراحی
<< >>

دکوراسیون داخلی مسکونیدکوراسیون داخلی تجاری      دکوراسیون داخلی اداری

 معماری داخلی : خانه طراحی آراد پس از سالها خدمات رسانی در زمینه سقف های کاذب و دیوارهای پوششی ، در سال 1388 با به کارگیری کادری مجرب در راستای ارائه ی خدمات بیشتر ، فعالیت های خود را در زمینه هایی همچون مرمت  معماری داخلی  و بازسازی ، کف کاذب pvc ، دکوراسیون داخلی ، غرفه های نمایشگاهی ، فضای سبز و … گسترش داده است.

معماری داخلی : خانه طراحی آراد پس از سالها خدمات رسانی در زمینه سقف های کاذب و دیوارهای پوششی ، در سال 1388 با به کارگیری کادری مجرب در راستای ارائه ی خدمات بیشتر ، فعالیت های خود را در زمینه هایی همچون مرمت و بازسازی ، کف کاذب pvc ، دکوراسیون داخلی ، غرفه های نمایشگاهی ، فضای سبز و … گسترش داده است.

هم اکنون این شرکت مفتخر است که با ارائه ی پروژه هایی زیبا به همراه کیفیتی بالا در اجرا رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید.

امید است در آینده ای نه چندان دور خانه طراحی آراد بتواند با ارائه ی خدمات بیشتر روز به روز به نهایت هدف خود یعنی زندگی زیبا برای تمامی افراد نزدیک و نزدیک تر شود.

معماری داخلی

معماری داخلی : در اجتماعی که ما زندگی می کنیم بنابر شرایط خاص محیط اطرافمان نیاز به تغییر روحیه و حسی مناسب برای مکان مورد نظر داریم طراحی و دکوراسیون و معماری داخلی  مناسب می تواند فضایی دلنشین با کاربردی خاص  را در پروژه های مسکونی ،تجاری،اداری،آموزشی و… را به ارمغان آورد.

خانه طراحی آراد در راستای رسیدن به اهداف فوق با بهر برداری از:

متخصصین مجرب در زمینه طراحی ،نصب و اجرا

بکارگیری جدیدترین و مدرن ترین متریالهای روز دنیا (با بالاترین کیفیت بهینه سازی فضای موجود)

طراحی ،نصب و اجرا در کمترین زمان ممکن

  . فضایی جذاب و ایده آل را برای مشتریان فراهم می آورد

طراحی توسط مهندسین خلاق ،نصب و اجرا توسط متخصصین مربوطه و با نظارت مهندسین مجرب انجام می پذیرد.

دکوراسیون و معماری داخلی شامل

دیوار

سقف

کف

 در و پنجره

کابینت و کمد

. نورپردازی و ….به اجرا در می آید

معماری داخلی معماری دکوراسیون

نور سقف

معماری داخلی

معماری داخلی

معماری داخلی